Horkovodní mytí a čištění povrchů a ploch s použitím profesionálních strojní techniky :

Mytí a čištění střech – horkovodní mytí a čištění organických a atmosférických nečistot z betonových, pálených a plechových střech.

Mytí a čištění fasád, zdí a plotů – horkovodní mytí, čištění a renovace fasád, zdí, plotů a jiných ploch od všech organických a atmosférických nečistot, za pomoci vysokotlakých čistících strojů s použitím ekologicky nezávadných přípravků.

Mytí a čištění zámkové dlažby, chodníků a parkovišť – horkovodní mytí, čištění a renovace různých typů dlažby, chodníků, cyklostezek, parkovišť a jiných ploch od všech organických a atmosférických nečistot, za pomoci vysokotlakých čistících strojů s použitím ekologických přípravků.

Mytí a čištění sportovišť – horkovodní mytí a čištění organických a atmosférických nečistot sportovních povrchů a umělých trávníků, tribun a ochozů sportovních hal a stadionů, hřišť a sportovišť za pomoci vysokotlakých čistících strojů s použitím ekologicky nezávadných přípravků.

Mytí, čištění, renovace a dezinfekce vnitřních povrchů – horkovodní mytí, čištění, renovace a dezinfekce organických a atmosférických nečistot interiérů výrobních hal a provozů, škol, hotelů, úřadů, kanceláří, nemocnic, poliklinik, ordinací, domovů pro seniory, restaurací, jídelen a gastro provozů pomocí speciální strojní techniky s použitím ekologicky nezávadných prostředků. 

Mytí a čištění čerpacích stanic a průmyslových provozů – horkovodní mytí a čištění čerpacích stanic, průmyslových provozů, výrobních a skladovacích hal s použitím profesionálních vysokotlakých strojů v kombinací se speciálními ekologicky nezávadnými čistícími prostředky, při dodržování technologických postupů stanovených pro čištění čerpacích stanic, průmyslových provozů, výrobních a skladovacích hal.

ZDARMA : prohlídka a návrh vyčištění objektu, vypracování cenové nabídky a vzorek vyčištění.